Sokół Popów - strona nieoficjalna

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Damian.1994 45

14 pytań do...odcinek 4

• autor: bar_par, 2016-04-29 09:47

Kolejnym przepytywanym jest Damian Szadkowski. Zapraszamy do czytania:)

1.Boiskowy pseudonim

Damian,  ale zdarza się i Łoś np. „ Łosiu co ty grasz’’ :)

2.W Sokole gram z numerem?

Z numerem 15, chociaż miałem też kiedyś 20 jak Filip miał 10.

3.Mój pierwszy mecz w Sokole?

Hm pierwszy mecz w Sokole podajże 2011 rok sparing z Victorią Bielawy a w ligowym to był prawdopodobnie mecz z Lipinami u nich gdzie przegraliśmy 5:1 to mnie chyba wpuścili na 15-20 minut albo i mniej to grałem taką żenadę ze daj spokój (pewnie był gdzieś wcześniej ale nie pamiętam już). Chłopaki wybaczcie wtedy uczyłem się grać  . Pocieszę może niektórych chociaż na chwilę że gram dużo lepiej teraz niż wtedy ( tak mi się wydaję). I wiem że po tym meczu pewnie niektórzy chcieli bym zrezygnował i teraz też jak mi nie wyszło kiedyś w meczu to mi koledzy czasem ciskali bym się nauczył grać i dopiero wrócił do klubu albo żebym się obudził bo śpię i jeszcze mnie wysyłają do Iskry Głowno żebym sobie poszedł ale teraz też jak komuś coś nie wyjdzie i mi ciska to wyciągam asa z rękawa i mu zaczynam przypominać jak był w danym meczu słaby np. niestrzelone karne czy też niektórzy prowadzą w żółtych kartach, albo wychodzi sam na sam i nie strzela i jest wtedy cisza a zwłaszcza ja mam spokój . Ale jeszcze nie składam broni i walczę o pierwsze miejsce w składzie z obrońcami .

4.Pierwsza bramka dla Sokoła?

Były tylko dwie niestety . Jedna z nich była w A klasie rok 2013/2014 w meczu ligowym ze Swędowskim Huraganem gdzie grałem napastnika bo nie było składu. Niestety nie udało się strzelić w tym meczu więcej i porażka 1:3 stała się faktem . A druga to był tylko sparing z Płomieniem Piotrowice z głowy .

5.Ulubiony klub piłkarski w Polsce i zagranicą?

Klub piłkarski w Polsce to Widzew Łódź a za granicą to nie mam określonej drużyny.

6.Ulubiony kolor i dlaczego?

Ulubiony kolor to tak jak Tomek żółty ponieważ przypomina mi radość.

7.Potrawa,którą najchętniej jesz na obiad?.

Udka z kurczaka zapiekane z ziemniakami.

8.Ważna osobowość z którą chciałbyś porozmawiać.

Z kim bym chciał się spotkać i porozmawiać może dziadkowie ze strony Taty bo ich nie widziałem w ogóle .

9.Co byś zrobił, gdybyś był niewidzialny?

Jestem wolny jeszcze więc może dziewczyny do 25 roku życia z klasą i kasą oczywiście .

10.Film na który najchętniej zabrałbyś żonę(narzeczoną)?

Nie mam ani żony ani narzeczonej cały czas szukam i patrzę pozytywnie w przyszłość . Ale jak bym miał to bym ją zabrał na co by chciała tylko żebym miał spokój.

11.Jakiej muzyki słuchasz najchętniej?

Jak byłem młodszy wiek 5-6 lat słuchałem disco polo m.in. Boys , Skaner , Milano , Classic oraz Akcent i jeszcze inne. Dziś przeważnie słucham tylko Zenka Martyniuka m.in. „ Przez Twe oczy Zielone’’ , „ Rodzinny Dom’’ czy też jego nowa piosenka pod tytułem „Prawdziwa miłość to Ty ’’ i nie tylko jeszcze Gesek, Mirage, Defis, Siegieńczuk, Masters i jeszcze wiele innych ale nie będę wymieniał już. Rzadko kiedy słucham innego gatunku. Powiem krótko skradł mi serce Zenuś i tylko disco polo mnie rozpolo haha .

12.Wygrałeś milion w środę, milion w sobotę i…

Piję aż do śmierci ( żart) . Tak na poważnie jakbym wygrał 2 mln to bym na pewno w coś zainwestował pożytecznego dla mnie. W coś co by mi przynosiło dochód. Może bym pomógł trochę klubowi w sprawach organizacyjno- finansowych mam tutaj na myśli zakup czegoś co by się dla Naszego klubu przydało. Chociażby zakup szatni w lepszym dużo stanie niż mamy obecnie .

13.Czego boisz się najbardziej

Bałem się jak byłem mały. Dziś jestem mężczyzną i znam swoją wartość tak jak każdy (przynajmniej powinni). Ale raczej boję się śmierci jak moi koledzy z którymi już rozmawiałeś.

14.Kto jest najlepszym piłkarzem świata?

Wydaje mi się że Messi jest moim zastępcą (w gimnazjum Pan Kwiatkowski tak na mnie mówił) .

Korzystając z okazji Bartku pozwól że dodam od siebie kilka słów bo mam okazję być na stronie po raz pierwszy i pewnie nie ostatni .

Dziękuję wszystkim osobom, którzy byli i są związani z tym klubem przez ponad 40 lat. Tym którzy nadal grają mimo swojego wieku tutaj mam na myśli Szymona i Sylwka i osobom grającym obecnie za to że mimo niedzieli chcę się Wam wstać i walczyć o byt tej drużyny mimo zajmowanego miejsca, które mamy . Nie zapominam również o byłym Prezesie Hubercie Pakule i aktualnym Tomaszu Drużce, Marku Krysztofczyku, Szymonie Stopczyńskim, Wójcie, i byłemu trenerowi Robercie Leśniaku. Na koniec dodam znów od siebie grajmy sobie w B- klasie jak na razie i niech tak zostanie. Każdy kto pełni obecnie funkcje w Sokole m.in. Prezes, V-ce Prezes, Skarbnik, Trener, Gospodarz niech trzymają się tych funkcji jak najdłużej a będzie wszystko brnęło do przodu ( mam taką cichą nadzieję ). Dziękuje Bartku za miłą rozmowę i życzę Tobie, Sobie, Zarządowi i Naszym piłkarzom samych sukcesów, bez kontuzji i jeszcze wielu bramek dla Naszego klubu Sokoła Popów .

Sokół Ole gramy dalej

Tekst napisany przez Damiana, jako redakcja nie redagowaliśmy go :)

Autor: Treść:pozostało znaków:

Sokół Popów 3:1 Mks Żychlin
Lks Gieczno 1:5 Iskra Głowno
Sazan Pęczniew 3:0 Błękitni Ciosny
Krośniewianka Krośniewice 0:3 Kp Byszewy
Olimpia Oporów 3:0 Iskra Góra Świętej Małgorzaty
Struga Dobieszków 4:4 Gks Byszew

O co powalczy Sokół w obecnym sezonie b-klasy?

Sokół Popów 3:1 Mks Żychlin
2018-06-17, 17:00:00

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.